• روغن,پودر,کاکائو,پودر کاکائو,روغن خوراکی,روغن نباتی,پودر کاکائو وارداتی,واردات روغن خوراکی,واردات پودر کاکائو,پور کاکائو وارداتیروغن,پودر,کاکائو,پودر کاکائو,روغن خوراکی,روغن نباتی,پودر کاکائو وارداتی,واردات روغن خوراکی,واردات پودر کاکائو,پور کاکائو وارداتی
  • روغن,پودر,کاکائو,پودر کاکائو,روغن خوراکی,روغن نباتی,پودر کاکائو وارداتی,واردات روغن خوراکی,واردات پودر کاکائو,پور کاکائو وارداتیروغن,پودر,کاکائو,پودر کاکائو,روغن خوراکی,روغن نباتی,پودر کاکائو وارداتی,واردات روغن خوراکی,واردات پودر کاکائو,پور کاکائو وارداتی
  • slider bootstrapروغن,پودر,کاکائو,پودر کاکائو,روغن خوراکی,روغن نباتی,پودر کاکائو وارداتی,واردات روغن خوراکی,واردات پودر کاکائو,پور کاکائو وارداتی
  • روغن,پودر,کاکائو,پودر کاکائو,روغن خوراکی,روغن نباتی,پودر کاکائو وارداتی,واردات روغن خوراکی,واردات پودر کاکائو,پور کاکائو وارداتیروغن,پودر,کاکائو,پودر کاکائو,روغن خوراکی,روغن نباتی,پودر کاکائو وارداتی,واردات روغن خوراکی,واردات پودر کاکائو,پور کاکائو وارداتی
slideshow jquery by WOWSlider.com v7.7

پودر کاکائو،کره کاکائو،واردات پودر کاکائو

پودر کاکائو

پودر کاکائو

فروش انواع پودر کاکائو با درصد چربی 10/12 درصد بصورت پروفرمایی (حواله ارزی و واردات توسط خریدار) با امکان گشایش و حواله وجه به کنلون بانک چین

,فروش پودر کاکائو ,پودر کاکائو ,فروش پودر کاکائو ,پودر کاکائو –  ,فروش ویژه پودر کاکائو آلکالایز – ,قیمت خرید و فروش عمده پودر کاکائو و قهوه از محصولات عمده ,پودر کاکائو ترکیه اس9 ALTINMARKA S9 ,پودر کاکائو هرشیز ۴۵۳ گرم ,پودر کاکائو خالص بدون گلوتن والور ,جستجوهای مربوط به فروش پودر کاکائو.

,فروش پودر کاکائو ,پودر کاکائو ,فروش پودر کاکائو ,جستجوهای مربوط به فروش پودر کاکائو

مزایای شگفت‌انگیز پودر کاکائو شامل تثبیت فشار خون، حمایت از سلامت مغز، حفظ سطح کلسترول، درمان دیابت، درمان بیماری‌های قلبی عروقی، کاهش چاقی، جلوگیری از سرطان، جلوگیری از سرطان و حمایت از سلامت پوست می‌شود.

کاکائو Theobroma یک اصطلاح لاتین است که به طور گسترده از کاکائو معروف است. آن از تخم‌های درخت کاکائو تخمیر می‌شود. کاکائو، جز اصلی تولید شکلات است و فواید پزشکی باور نکردنی با قدرت شفا اجتناب‌ناپذیر دارد. آن یک جز چربی low از دانه‌های کاکائو است که به خوبی ریشه گرفته‌است. طبیعتا، کاکائو یک ماده غنی با مواد معدنی زیاد و مواد مغذی است که فواید سلامتی بی‌شماری را فراهم می‌کند.

کاکائو با ارزش غذایی بالا، منبع خوبی از آموزش مواد مغذی مورد نیاز در بدن است. در حالی که سطح ناچیزی از کلسترول دارد، کاکائو ترکیبی از چربی‌های اشباع‌شده سالم مثل اولئیک و اسید stearic است. با در نظر گرفتن ارزش غذایی آن در زیر لیستی از فواید سلامتی پودر کاکائو است.

پودر کاکائو برزیلی

پودرکاکائو و فشار خون stabilizes:

پودر کاکائو دارای کیفیت غیرقابل توضیح است تا فشار خون را ثابت کند. flavonoid موجود در لوبیای کاکائو نه تنها فشار خون را کاهش می‌دهد بلکه کشش رگ‌های خونی و رگ‌های خونی را بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، آنتی‌اکسیدان‌ها در کاکائو، تحریک اکسید نیتریک را افزایش می‌دهد تا فشار اعمال‌شده رگ‌های خونی را کنترل کند. بر عکس، برخی محصولات بر پایه کاکائو مانند چای سیاه وجود دارند که ممکن است اثرات خطرناکی بر نرخ ضربان نرمال فشار خون داشته باشند.

پودر کاکائو و سلامت مغز

پودر کاکائو یک جز غنی از چربی است که ممکن است به شما در حفظ یک مغز سالم کمک کند. این روش مزایای neuroprotective برای افزایش شایستگی مغز، حافظه و توابع یادگیری فراهم می‌کند. علاوه بر این، مطالعات علمی طرفدار این هستند که محصولات بر پایه کاکائو باید بخش مهمی از رژیم غذایی شما برای افزایش جریان خون و درمان اختلالات عروقی باشند. با این حال مصرف اضافی کاکائو در نوشیدنی‌های caffeinated ممکن است منجر به اثرات جانبی شدید از جمله بی‌خوابی و ادرار کردن بیشتر شود.

پودر کاکائو وارداتی

پودر کاکائو موثر در کلسترول

براساس یافته‌های اخیر، کاکائو به ترتیب اثرات hypocholesterolemic و hypoglycemic بر سطح کلسترول و گلوکز دارد. محققان کاهش قابل‌توجهی در کلسترول LDL، سطح گلوکز و تری triglycerides را در میان مردم مصرف کنندگان کاکائو مشاهده کرده‌اند. برای افزودن به آن، کاکائو سطح HDL (کلسترول سالم)را در خون افزایش می‌دهد که منجر به کاهش خطر بیماری‌های قلبی می‌شود.

پودر کاکائو و دیابت

متخصصان پزشکی دیابت را یک قاتل ساکت می‌دانند که می‌تواند به متابولیسم گلوکز شما آسیب برساند. افزودن محصولات بر پایه کاکائو در رژیم غذایی روزانه، برخی اثرات قابل‌توجه مقاومت انسولین بهبود یافته انسولین و hypermetabolism گلوکز در بدن خود را نشان داده‌است. این کار نه تنها به تنظیم سطح قند کمک می‌کند بلکه حاوی oanthocyanidins است که به مانع از تشکیل آب‌مروارید مبتلا به دیابت می‌شود یافته‌های دیگر نشان می‌دهد که آنتی‌اکسیدان محافظ در کاکائو دیابت بلند مدت مانند nephrotoxicity را درمان می‌کند که ممکن است مشکلات دیابتی را برای بیماران وخیم‌تر کند.

پودر کاکائو چینی

پودر کاکائو در پزشکی

شرکت‌های داروسازی از عصاره کاکائو برای التیام زخم و خواص درمانی برای تولید محصولات دارویی استفاده می‌کنند. دانشمندان عصاره کاکائو را به عنوان یک عامل فعال در نظر می‌گیرند که به جلوگیری از رشد باکتری‌های عفونی در بدن شما کمک می‌کند. علاوه بر این، اگر درمان پزشکی مناسب انجام شود، ممکن است به ریشه‌کنی باکتری‌های مسری که از بدن شما جدا می‌شوند، کمک کند.

افرادی که از یبوست مزمن رنج می‌برند را می توان با مصرف محصولات بر پایه کاکائو بهره‌برداری کرد. پودر کاکائو، اثرات درمانی خود را وارد می‌کند که به درمان عوارض گوارش و بیماری‌های تنفسی روده کمک می‌کند. محققان مطالعه‌ای بر روی بیماران مختلف کودکان انجام دادند تا اثرات پودر کاکایو غنی از فیبر بر روی بیماری‌های مقعد، colonic و روده‌ای را ارزیابی کنند. این مطالعه کاکائو را به عنوان ماده‌ای که عملکرد و حرکت روده را افزایش می‌دهد یافت. این امر موجب تسکین ناراحتی معده و روده با نرم شدن سازگاری پایه سه‌پایه می‌شود.

کاکائو یکی از ترکیبات طبیعی است که می‌تواند برای حفظ سلامت پوست مورد استفاده قرار گیرد. یافته‌های تحقیق نشان می‌دهد که flavanol در کاکائو، اثرات خطرناک اشعه‌های ماورای‌بنفش را کاهش می‌دهد و مقیاس بندی و زبری پوست را کاهش می‌دهد. علاوه بر این، آن کشش پوست، چگالی و hydration را افزایش می‌دهد. در راستای این مساله، مطالعه دیگری کاکائو را به عنوان یک محرک فعال در هموگلوبین تایید کرد که به نوبه خود تابش چهره را افزایش  میدهدContrastively، محصولات آرایشی نارگیل می‌توانند موجب آلرژی پوستی مختلف بر پوست حساس شوند. در نتیجه مهم است که مصرف آن را کاهش دهید اگر شما دارای حساسیت پوستی نسبت به آن هستید.

 

 

 

 

مواد اولیه صنایع غذایی،انواع روغن های خوراکی،پودر کاکائو و مشتقات کاکائو،مواد اولیه صنایع لبنی